Яких демонів потрібно побороти починаючому блогеру…

Демон зневіри або "Мене ніхто не читає"

Це найважче для початківців, коли створюєш новий блог, пишеш у нього з душею, а  на лічильнику відвідуваності нулі. Ця проблема більше стосується автономних блоггерів, адже ті хто веде блоги на платформах вирішують цю проблему за рахунок френдів (їм не важливо, що френди "мертві".

Отут головне не спускати рукава, і не писати аби-як. Читачі з'являються згодом, і більшість обов'язково загляне в архів, щоб глянути старі пости. Тому потрібно писати абсолютно однаково не залежно від числа відвідувачів. Навіть якщо в день блог відвідує всього пара людей, пишіть так, начебто у вас тисячі читачів.

Також можна підбадьорити себе замовивши рекламу в більш популярних блогерів.

А якщо ви будете писати цікаво, те на вас будуть ставити посилання зовсім безоплатно (так, не все збожеволіли на сапі й багато хто ще пам'ятає, що можна безкоштовно ставити посилання).

Жадібність

Так, цей "демон" сидить у багатьох. У нього є два прояви.

Одні просто шкодують грошей на рекламу свого блога, і навіть і не думають прикупити постових у популярних блогерів, від чого циферки на лічильниках навіть і не думають рости. Просто потрібно розуміти, що вкладення в просування дуже швидко окупаються.

Інші з жадібності перетворюють блог у рекламний смітник. Читачі це не дуже люблять, і багато хто з них підуть з блогу. Тому не допускайте більше 2-3 посилань у постовому. Не пишіть заказні огляди, якщо вони явно не підходять під тематику вашого блогу. Поважайте ваших читачів.

Лінь

Це підступний демон, що підстерігає свої жертви на кожному кроці. Іноді просто лінь писати в блог, але писати потрібно хоча б два-три рази в тиждень, це мінімум. Чим частіше ви пишете, тим більше відвідувачів до вас приходить із пошукових систем, тим вище відвідуваність, тим вище дохід від контекстної реклами й постових. Просто мотивуйте себе цим, і намагайтеся писати щодня, поки це не стане звичкою.

На жаль я трохи закинув свій блог, але надіюсь повернутись всерйоз і надовго, а-то якось вже хочеться знову писати чи то творити : )

Неакуратність

Цей демон і мене частенько переслідує. Потрібно обов'язково оформляти пост красиво, виділяти важливі місця, не лінуватися знаходити для кожного поста підходящу кратинку. Постовий теж потрібно оформляти. Орфографія теж дуже важлива, щоб не здаватися неграмотним. Для рішення цієї проблеми поставте Fіrefox 3, що вже містить вбудовані засоби для перевірки орфографії. Пишіть і оформляйте пости дуже акуратно, потурбуйтеся про своїх читачів.

Яндекс

Це найстрашніший і непереможний демон. У цього демона свої поняття про добро й зло, тому ваш блог він може просто викинути з індексу. Ви можете спробувати домовитися з ним через Платона, але це не завжди допомагає (більшості блогів на Blogger не допомогло).

Злі біси

Ці злісні тварини так і хочуть розтягти контент із вашого блога, щоб трохи заробити на ньому. Саме через цих бісів у багатьох виникають проблеми з демоном на ім'я Яндекс і Гугл. Вони теж непереможні, тому що їх багато.

От здається основні, якщо щось пропустив — пишіть у коментарях.

 

 

Яких демонів потрібно побороти починаючому блогеру…: 22 комментария

 1. Дуже гарна і корисна стаття! Вітаю з поверненням 🙂

 2. А навіщо стільки писанини?:)))

  Доречі, от ведуть люди щоденники паперові — так хіба вони ті щоденники по руках пускають щоб були читачі? Пишуть для себе і нафіг потрібен хтось.

  Читачі потрібні якщо блог має трошки комерції. А інколи просто людина хоче поплакати і щоб її пожаліли чи просто вирішити якусь проблему бажають колективно. Для цього соціальні сервіси більше підходять.

 3. 2taras

  Якщо блог тематичний — люди, яким цікаво будуть читати багато букв, тим більше вузька тематика дозволяє сформувати ядро аудиторії, хм а для себе власне можна й на папері писати 🙂

  2a.betka Дякую, постараюсь побільше писати і коментувати : )

 4. Корисна замітка. Я сам місяць тому зареєструвався і багато чого ще не знаю. Пень короче:) Дякую за замітку!

 5. Стаття явно складає партнерську конкуренцію блогорідеру та блогосфері.

  Більшість написаного тут — притаманні кожному. І не тільки початківцям!

 6. «Для рішення цієї проблеми поставте Fіrefox 3, що вже містить убудовані засоби для перевірки орфографії.» — НІКОЛИ не довіряйте автокоректору. Так, він може знайти в тексті відхилення від словника, але не більше, і якщо помилка перетворить текст на синтаксично правильну нісенітницю, машина цього не зрозуміє. До речі, стаття містить помилки, невидимі для вогнелиса 😉

 7. Звісно, що вичитку самому потрібно робити, а не повністю покладатись на коректора, це більше як допоміжний засіб.

 8. Щоб гарно писати і дотримуватись вказаних правил, потрібно ставити перед собою більшу ціль. Ось я почала писати блог, щоб конкретніше сформувати в єдине ціле свої знання. З часом створю свій сайт.

  Коли пишеш для себе і від душі, то обов’язково знеходяться читачі, яким це теж подобається.

  Тож, будьмо знайомі. Я Такая. 🙂

 9. Дуже приємно, але чому не поставиш лінк на свій блог?

 10. З нетом я знайома тільки 2 місяці і багато в чому не розбираюсь. Що таке лінк?

 11. Лінк — це ссилка чи-то посилання на ваш ресурс тобто блог : )

 12. Дякую за инфу…. було цікаво…але в мене трохи жадібне запитаннячко. Як поставити рекламу в від Гугля на своєму блоксі, я у Вас? Чи ця чарівна опція доступна не кожному блогеру? 🙂

  Заздалегідь, щиро дякую за підтримку.

 13. Ні — ця опція доступна кожному блогеру:

  Потрібно скопіювати html-код із сервісу, що надає такі послуги, та додати його у поле: Вид Елементи. Максимальний розмір html-коду – 8KB. Встановлена аплікація з’явиться під закладками.

  Також пошукай у фак і на форумі

 14. Спасибо, я так и сделал, но перекосило весь блог. Решил что есть другой способ. Попробую еще раз.

 15. Щоб не перекошувало блог, треба вибрати рекламу відповідного формату. Наприклад, якщо місце, куди можна вставити рекламу вузьке і довге (як на блоксівських блогах під закладками), потрібно вибирати вертикальний банер. Перед тим, як отримувати код банера, варто клікнути на «попередній перегляд» і побачити, як він буде виглядати насправді. Якщо щось не подобається або не підходить — форма, розмір, колір — треба повернутися назад і зробити інший вибір.

 16. Очень полезно. Я -начинающий. Пишу Дневники на бумаге более 10 лет.а потом -сжигаю.Приход сюда-…и для самой не очень понятно… но. если пришла…..значит …ТАК НАДО — и совем не важно : для чего . для кого.А вот научится красиво оформлять свои записки — приму помощь с великой Благодарностью! Спасибо.

 17. Дякую, обоязково поставлю трохи пізніше, розберусь з основною роботою.

Обсуждение закрыто.